Kontakti

Zagrebačko knjižničarsko društvo

Starčevićev trg 6, HR-10000 Zagreb, Croatia | info@zkd.hr

ŽIRO RAČUN: 2360000-1101434415
IBAN: HR8023600001101434415
OIB: 23408153497
MB: 1353250

 

Predsjednica

Alka Stropnik | alka.stropnik@kgz.hr | tel. 01/4694-352

 

Tajništvo

Goran Gradiček, tajnik | goran.gradicek@kgz.hr | tel. 01/4694-334
Maja Sever Pavić, blagajnica | maja.sever.pavic@kgz.hr | tel. 01/4694-326

 

Upravni odbor

Jadranka Tukša, dopredsjednica | jadranka.tuksa@gmail.com
Kristina Kalanj, dopredsjednica | kristina.kalanj@tmnt.hr
Iva Klak Mršić | iva.klak.mrsic@kgz.hr
Ivana Čadovska | icadovska@nsk.hr
Inja Cahun Kisić | icahun@ffzg.hr
Matilda Justinić | mjustinic@nsk.hr
Natalija Dragoja | natalija.dragoja@kgz.hr
Senka Kušar Bisić | senka@gkig.hr
Tamara Runjak | trunjak@hazu.hr (od 13.06.2019.)
Tea Grašić-Kvesić | tea.grasic.kvesic@kgz.hr
Vedrana Juričić | vea@hazu.hr (do 13.06.2019.)

 

Nadzorni odbor

Blaženka Peradenić Kotur | bkotur@nsk.hr
Danka Hajsig | danka.hajsig@kgz.hr
Marija Šimunović | msimunov4@efzg.hr
Svjetlana Ciglar, zamjena | svjetlana.ciglar@kgz.hr
Višnja Novosel, zamjena | vnovosel@ffzg.hr

 

Likvidator

Ivančica Đukec Kero | ivancica.dukec@kgz.hr

 

Uredništvo glasila ZKD-a “Novi uvez”

Glavna i odgovorna urednica: Alka Stropnik | alka.stropnik@kgz.hr | tel. 01/4694-352
Urednica: Ivana Čadovska | icadovska@nsk.hr | tel. 01/6164-153
Članovi uredništva:
Kristina Krpan | kristina.krpan@kgz.hr
Vlasta Šolc | vlasta.solc@kgz.hr
Anja Đurđević | anja.djurdjevic@srce.hr
Jasmina Sočo | jsoco@ffzg.hr
Ljiljana Radovečki | ljiljana.radovecki@gmail.com
Indira Šamec Flaschar | isamecflaschar@hazu.hr
Grafički urednik: Filip Pšenica | fpsenica@efzg.hr
Lektorica: Ivona Milovanović | imilovanovic@nsk.hr | tel. 01/6164-048

 

Uredništvo mrežnih stranica i društvenih mreža ZKD-a

Glavna i odgovorna urednica: Alka Stropnik | alka.stropnik@kgz.hr | tel. 01/4694-352
Administrator i urednik mrežnih stranica: Filip Pšenica | fpsenica@efzg.hr
Urednica društvenih mreža: Marija Šimunović | msimunov4@efzg.hr | tel. 01/2383-287
Članovi uredništva društvenih mreža:
Ana Šafran Modrić | safran.ana@gmail.com
Branka Bacinger | branka.bacinger@kgz.hr
Danijela Petaros Globan | dpetaros@gmail.com 
Ivana Kežić Pucketić | ivana.kezic@nsk.hr
Jagoda Ille | jagoda.ille@kgz.hr
Lorena Martinić | lorena.martinic2@gmail.com
Mihael Bily | mihael.bily@gmail.com
Nikolina Štrbac | nina.strbac@gmail.com
Vesna Mravunac | vmravunac@nsk.hr
Urednica FB grupe ZKD biciklista i mrežne stranice ZKD biciklista: Karolina Zlatar Radigović | karolina.zlatar@kgz.hr | tel. 01/6622-999

 

Uredništvo ZKD foruma

Alka Stropnik ǀ alka.stropnik@kgz.hr
Arijana Herceg Mićanović ǀ arijana.herceg.micanovic@kgz.hr
Draženka Robotić ǀ drobotic@samobor.hr
Iva Klak Mršić ǀ iva.klak.mrsic@kgz.hr
Ivana Fištrek ǀ ivana.fistrek@kgz.hr
Ivanica Beg ǀ ivanica26beg@gmail.com
Lorena Martinić ǀ lorena.martinic2@gmail.com
Višnja Novosel ǀ visnja.novosel@ffzg.hr

 

ZKD IFLA volonteri

Arhiva radnih tijela

Postani član

Učlanjenjem u Zagrebačko knjižničarsko društvo (ZKD) plaća se niža cijena kotizacije za sudjelovanje na stručnim skupovima u organizaciji Hrvatskog knjižničarskog društva (HKD). Svaki član ima mogućnost objavljivati radove i uređivati publikacije HKD te raditi u stručnim tijelima i u samom Društvu što je jedan od uvjeta za napredovanje u više zvanje. Također, članovi ZKD-a imaju pravo na besplatan upis u Knjižnice grada Zagreba.

Postani član Zagrebačkog knjižničarskog društva.

Pročitaj više