Kontakti
22. 11. 2017. U 14:15

Zagrebačko knjižničarsko društvo

Starčevićev trg 6, HR-10000 Zagreb, Croatia | info@zkd.hr

ŽIRO RAČUN: 2360000-1101434415
IBAN: HR8023600001101434415
OIB: 23408153497
MB: 1353250

Predsjednica:

Alka Stropnik | alka.stropnik@kgz.hr | tel. 01/4694-352

Tajništvo

Goran Gradiček, tajnik | goran.gradicek@kgz.hr | tel. 01/4694-334
Maja Sever Pavić, blagajnica | maja.sever.pavic@kgz.hr | tel. 01/4694-326

Upravni odbor

Jadranka Tukša, dopredsjednica | jadranka.tuksa@gmail.com
Kristina Kalanj, dopredsjednica | kristina.kalanj@tmnt.hr
Iva Klak Mršić | iva.klak.mrsic@kgz.hr
Ivana Čadovska | icadovska@nsk.hr
Inja Cahun | injacahun@gmail.com
Matilda Justinić | mjustinic@nsk.hr
Natalija Dragoja | natalija.dragoja@kgz.hr
Senka Kušar Bisić | senka@gkig.hr
Tea Grašić-Kvesić | tea.grasic.kvesic@kgz.hr
Vedrana Juričić | vea@hazu.hr

Nadzorni odbor

Blaženka Peradenić Kotur | bkotur@nsk.hr
Danka Hajsig | danka.hajsig@kgz.hr
Marija Šimunović | msimunov4@efzg.hr
Svjetlana Ciglar, zamjena | svjetlana.ciglar@kgz.hr
Višnja Novosel, zamjena | vnovosel@ffzg.hr

Likvidator

Ivančica Đukec Kero | ivancica.dukec@kgz.hr

Uredništvo glasila ZKD-a “Novi uvez”

Glavna i odgovorna urednica: Alka Stropnik | alka.stropnik@kgz.hr | tel. 01/4694-352
Urednica: Ivana Čadovska | icadovska@nsk.hr | tel. 01/6164-153
Grafički urednik: Filip Pšenica | fpsenica@efzg.hr
Lektorica: Ivona Milovanović | imilovanovic@nsk.hr | tel. 01/6164-048

Uredništvo web stranica ZKD-a

Glavna i odgovorna urednica: Alka Stropnik | alka.stropnik@kgz.hr | tel. 01/4694-352
Urednica mrežnih stranica: Karolina Zlatar Radigović | karolina.zlatar@kgz.hr | tel. 01/6622-999
Urednica društvenih mreža: Marija Šimunović | msimunov4@efzg.hr | tel. 01/2383-287
Webmaster: Filip Pšenica | fpsenica@efzg.hr

ZKD Biciklisti

Arhiva radnih tijela