7.11.2017.-14.6.2018.
10. 07. 2018. U 13:09

Predsjednica:

Blaženka Peradenić-Kotur | bkotur@nsk.hr | tel. 01/6164-001

Tajništvo

Inja Cahun, tajnica | icahun@ffzg.hr | tel. 01/4092-228
Maja Sever Pavić, blagajnica | maja.sever.pavic@kgz.hr | tel. 01/4694-326

Nadzorni odbor

Sanja Vukasović Rogač, predsjednicasanja.vukasovic.rogac@kgz.hr
Blanka Ceković, zamjena | bcekovic@stin.hr
Svjetlana Ciglarsvjetlana.ciglar@kgz.hr
Davorka Pšenica, zamjena | dpsenica@nsk.hr
Zrinka Udiljak Bugarinovskizudiljak@efzg.hr

Upravni odbor

Ivančica Đukec Kero, dopredsjednica | ivancica.dukec@kgz.hr
Kristina Kalanj, dopredsjednica | kristina.kalanj@tmnt.hr
Hela Čičkohela.cicko@kgz.hr
Danka Hajsig | danka.hajsig@kgz.hr
Vedrana Juričić | vea@hazu.hr
Anita Marin | amarin@nsk.hr
Katja Matković Mikulčićravnateljica@knjiznica-vg.hr
Višnja Novosel | vnovosel@ffzg.hr
Jadranka Tukša | jadranka.tuksa@gmail.com
Frida Bišćan fbiscan@nsk.hr

Uredništvo glasila ZKD-a “Novi uvez”

Glavna i odgovorna urednica: Blaženka Peradenić-Kotur | bkotur@nsk.hr  | tel. 01/6164-001
Urednica: Ivana Čadovska | icadovska@nsk.hr | tel. 01/6164-153
Grafički urednik: Filip Pšenica | fpsenica@efzg.hr |
Lektorica: Ivona Milovanović | imilovanovic@nsk.hr | tel. 01/6164-048

Uredništvo web stranica ZKD-a

Glavna i odgovorna urednica: Blaženka Peradenić-Kotur | bkotur@nsk.hr | tel. 01/6164-001
Urednica mrežnih stranica: Karolina Zlatar Radigović | karolina.zlatar@kgz.hr | tel. 01/6622-999
Urednica društvenih mreža: Marija Šimunović | msimunov4@efzg.hr | tel. 01/2383-287
Webmaster: Filip Pšenica | fpsenica@efzg.hr |