Kontakti
17. 04. 2013. U 11:13

Zagrebačko knjižničarsko društvo

Starčevićev trg 6, HR-10000 Zagreb, Croatia | info@zkd.hr |

ŽIRO RAČUN: 2360000-1101434415
IBAN: HR8023600001101434415
OIB: 23408153497
MB: 1353250

Predsjednica:

Blaženka Peradenić-Kotur | bkotur@nsk.hr | tel. 01/6164-001

Tajništvo

Inja Cahun, tajnica | icahun@nsk.hr | tel. 01/6164-004
Maja Sever Pavić, blagajnica | maja.sever.pavic@kgz.hr | tel. 01/4694-326

Nadzorni odbor

Sanja Vukasović Rogač, predsjednicasanja.vukasovic.rogac@kgz.hr
Blanka Ceković, zamjena | bcekovic@stin.hr
Svjetlana Ciglarsvjetlana.ciglar@kgz.hr
Davorka Pšenica, zamjena | dpsenica@nsk.hr
Zrinka Udiljak Bugarinovskizudiljak@efzg.hr

Upravni odbor

Ivančica Đukec Kero, predsjednica | ivancica.dukec@kgz.hr
Kristina Kalanj, dopredsjednica | kristina.kalanj@tmnt.hr
Hela Čičkohela.cicko@kgz.hr
Danka Hajsig | danka.hajsig@kgz.hr
Vedrana Juričić | vea@hazu.hr
Anita Marin | amarin@nsk.hr
Katja Matković Mikulčićravnateljica@knjiznica-vg.hr
Višnja Novosel | vnovosel@ffzg.hr
Jadranka Tukša | jadranka.tuksa@gmail.com
Ana Vukadinavukadin@nsk.hr

Uredništvo glasila ZKD-a “Novi uvez”

Glavna i odgovorna urednica: Blaženka Peradenić-Kotur | bkotur@nsk.hr  | tel. 01/6164-001
Urednica: Nika Čabrić | nika.cabric@kgz.hr; nika.cabric@gmail.com | tel. 01/2318-729
Grafički urednik: Tomislav Silić | tomislav.silic@kgz.hr; tomislav.silic@gmail.com | tel. 01/2313-066
Lektorica: Doris Bočkaj

Uredništvo web stranica ZKD-a

Glavna i odgovorna urednica: Blaženka Peradenić-Kotur | bkotur@nsk.hr | tel. 01/6164-001
Urednica Web stranice: Karolina Zlatar Radigović | karolina.zlatar@kgz.hr | tel. 01/6622-999
Urednica društvenih mreža: Marija Šimunović | marijasimunovic@gmail.com | tel. 01/2383-250
Webmaster: Tomislav Silić | tomislav.silic@kgz.hr tel. 01/2313-066